TDF - Kredyty dla firm

Langiewicza 23,
35-021 Rzeszów

https://www.tdf.rzeszow.pl 177421771

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Prowadzenie działalności gospodarczej często wiąże się z obrotem gotówkowym oraz inwestycjami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz środków na rozpoczęcie nowej działalności, szukasz funduszy na rozwój firmy, czy może chcesz pokryć jej bieżące zobowiązania, pomożemy znaleźć Ci najkorzystniejszą ofertę. Porównamy dla Ciebie oferty wielu banków, nie tylko pod względem wysokości oprocentowania, ale również prowizji i RRSO. 

Wybierając ofertę TDF możesz liczyć na profesjonalną obsługę w zakresie kredytów dla firm. Nasi doradcy przedstawią Ci propozycje kredytów dla Twojej firmy i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb. Zapewniamy przejrzyste zasady udzielenia kredytu, minimum formalności oraz atrakcyjne warunki dostosowane do wymagań i możliwości Twojej firmy. Sprawdź, co możemy zaoferować w zakresie kredytów dla firm i wybierz wariant, który najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań.

- Nasza oferta zawiera między innymi kredyty inwestycyjne. To najpopularniejszy rodzaj kredytów, na który decydują się przedsiębiorcy. Dla wielu z nich jest szansą na zakup nowych środków trwałych. Zaletą tego typu kredytów jest wysokość dostępnych kwot. Zależą one jednak w dużej mierze od zdolności finansowej firmy oraz wielu innych czynników. W TDF pomagamy w uzyskaniu kredytów na zakup nowych nieruchomości, urządzeń i innych przedmiotów niezbędnych do działania przedsiębiorstwa. Twoja firma bierze udział w zamówieniach publicznych? Zapewnimy wsparcie finansowe, które pozwoli w realizacji nawet 70% wartości całej inwestycji. 

- Dla wygody Klientów oferujemy kredyt w rachunku bieżącym. Jest to rodzaj kredytu odnawialnego, dzięki któremu pieniądze na rozwój Twojej działalności zawsze będą w zasięgu ręki. Bezterminowy kredyt w rachunku bieżącym to pewny i wygodny sposób finansowania biznesu.

- Nasi Klienci mogą zdecydować się również na kredyt obrotowy. To rozwiązanie, dzięki któremu sfinansujesz bieżące potrzeby swojej firmy. Wysokość zadłużenia możesz dopasować do rzeczywistych potrzeb oraz wydatków Twojej firmy. Spłata kredytu będzie następować w sposób automatyczny w ustalonym terminie. Kredyt obrotowy pozwoli uregulować rozliczenia oraz spłacić zobowiązania bieżące bez zadłużania się powyżej Twoich potrzeb. 

- Dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw proponujemy elastyczną linię kredytową. Zapewnia ona kilka produktów w jednym. Można dzięki niej podzielić limit finansowania na różne usługi. W ten sposób sam podejmiesz decyzję, którą z form finansowania wykorzystasz dla swojej firmy. 

- Ubiegasz się o dotację ze środków Unii Europejskiej na realizację inwestycji? Skorzystaj z kredytu pod dotację. Możemy sfinansować nawet do 100% wartości inwestycji netto, pokrywając zarówno koszty kwalifikowane oraz niekwalifikowane. 

- Chciałbyś wystartować z własną działalnością lub rozszerzyć jej zakres, jednak brakuje Ci zdolności kredytowej? Skorzystaj z kredytu z poręczeniem. Fundusz Poręczeniowy udzieli Ci poręczenia, dzięki któremu łatwiej uzyskasz kredyt, w sytuacji, gdy posiadane przez Ciebie formy zabezpieczenia są dla banku niewystarczające. 

- Dla przedstawicieli wolnych zawodów przygotowaliśmy z kolei odrębny rodzaj kredytu, który znacznie lepiej sprawdzi się w ich sytuacji, ponieważ jest rozpatrywany w uproszczony sposób. Bez konieczności załatwiania zbędnych formalności można uzyskać nawet 250 tysięcy złotych. 

- Dla przedsiębiorców udzielających kredytów kupieckich proponujemy faktoring, który wyeliminuje problem z brakiem gotówki. Dzięki tej formie finansowania otrzymasz zapłatę za wystawioną fakturę przed terminem płatności. W ten sposób należności zostaną zamienione na środki finansowe, poprawiając Twoją płynność finansową i zabezpieczając przed ryzykiem niewypłacalności kontrahentów. 

TDF Rzeszów zapewni Ci pomoc wprowadzeniu biznesu, dzięki czemu szybko i na korzystnych warunkach otrzymasz kredyt, który pomoże rozwinąć Twoją działalność. Nasi pracownicy udzielą Ci szczegółowych informacji i doradzą, który typ kredytu najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jeśli szukasz wsparcia finansowego dla swojego przedsiębiorstwa, nie zwlekaj i skontaktuj się z Twoim Doradcą Finansowym.

TDF - Kredyty dla firm (4)

Rafał

2019-06-14 13:16:05

Adres IP:

*.*.*.107

Solidna firma z bardzo korzystną ofertą jak na moje możliwości. Polecam

ocena

5
Gracjan

2019-02-11 21:30:22

Adres IP:

*.*.*.66

W celu wyboru dobrego ubezpieczenia komunikacyjnego polecam skontaktować się z firmą TDF.

ocena

5
Michał

2019-01-13 09:22:56

Adres IP:

*.*.*.30

Firma TDF to przede wszystkim kompetentni ludzie, którzy znają się na rzeczy. Polecam.

ocena

5
Danka

2018-05-06 11:23:40

Adres IP:

*.*.*.49

Warto poradzić się specjalistów w kwestii wyboru ubezpieczenia na życie. Otrzymałam naprawdę korzystną ofertę dzięki pomocy firmy TDF.

ocena

5

Inne firmy

Richd. Anders Polska

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

5/5
Monika Szyndak Kancelaria Notarialna

Lisa-Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Techsecure

Afrykańska 10/104
03-966 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Jakim pracodawcą jest Argo Wielobranzowe Przedsiebiorstwo-Handlowo-Uslugowe Katarzyna Losinska? Czy ktokolwiek ma jakieś doświadczenia...

Informacje o Argo Wielobranzowe Przedsiebiorstwo-Handlowo-Uslugowe Katarzyna Losinska

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Czy polecasz pracodawcę Wolek Development Sp. z o.o.? Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje powiązane z miejscem zatrudnienia? Z chęcią...

Informacje o Wolek Development Sp. z o.o.

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Czy polecasz pracodawcę Brzakalik Krzysztof Uslugi Blacharsko-Lakiernicze? Czy ktokolwiek ma jakieś informacje związane z tym pracodawcą?...

Informacje o Brzakalik Krzysztof Uslugi Blacharsko-Lakiernicze

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Podkarpacki Fundusz Rozwoju PFR - pożyczka dla spółki

Hetmańska 4/3
35-045 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Socha Nagrobki Granitowe

Kościuszki 74
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Agencja NeoVinci analiza badań epidemiologicznych

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Jaki piec do wypieku ciastek wybrać?

Jaki piec do wypieku ciastek wybrać?

Dlaczego warto przenieść obsługę biznesu do sieci?

Dlaczego warto przenieść obsługę biznesu do sieci?

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?