Richd. Anders Polska

Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Richd. Anders to producent drewna klejonego, którego zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Kańczudze na terenie województwa podkarpackiego. Rodzinna firma, której doświadczenie sięga 135 lat, specjalizuje się w produkcji półfabrykatów z drewna klejonego warstwowo na potrzeby przemysłu meblarskiego, jak również przemysły stolarki otworowej — w tym przypadku będzie to kantówka okienna oraz kantówka drzwiowa.

Nowoczesna infrastruktura zakładu produkcyjnego składa się z hal produkcyjnych oraz magazynowych, trzech bezobsługowych kotłów grzewczych, czterech komór suszarniczych oraz parzalni drewna. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, która jest oparta o najnowszej generacji obrabiarki do drewna, jak i inne urządzenia, firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W procesie produkcji stosowane są nie tylko najlepszej klasy narzędzia, kleje, ale również metody, które spełniają wszystkie normy europejskie.

Firma Richd. Anders posiada certyfikaty jakości wykorzystywanego w procesie produkcji drewna. Symbol FSC® oznacza, że wykorzystywane surowce pochodzą z lasów, które są objęte planową gospodarką oraz z innych kontrolowanych źródeł. Podstawowym materiałem kantówek okiennych oraz drzwiowej są elementy drewna sosnowego. Jednym z wykonywanych produktów jest kantówka w kształcie litery L oraz litery T, która diametralnie różni się od tradycyjnych kantówek wytwarzanych w przekroju prostokątnym. Tradycyjnie wykorzystywane rozwiązanie często może generować dość duże straty materiału, natomiast produkcja kantówek L i T pozwoli wykorzystać ok. 84% zakupionego surowca. Co więcej, taki sposób produkcji kantówki przyczynia się do skrócenia procesu wytwarzania okien — zmniejszony czas produkcji przyczynia się do poprawy efektywności kosztowej.

Richd. Anders Polska to firma, która powstała w 1994 roku i jest kontynuacją tradycji drzewiarskiej przekazywanej w rodzinie z pokolenia na pokolenie.Richd. Anders to firma, która działa w branży drzewnej. Oferuje przede wszystkim wysokiej jakości kantówki okienne, drzwiowe i inne, listwy, płyty klejone i inne elementy klejone na życzenie klienta. Współpracuje z kontrahentami z Polski, jak i zagranicy. Korzysta tylko z odpowiedzialnych źródeł drewna - certyfikowanych lasów i innych miejsc. Nie ingeruje tym samym w środowisko. Richd. Anders to rodzinny zakład produkcyjno-handlowy, który posiada aż 135 lat doświadczenia. To firma z tradycjami, która posiada profesjonalną produkcję w Kańczudze. Wykonuje również usługi z zakresu obróbki mechanicznej, a także parzenia i suszenia drewna. To firma, na której można w pełni polegać. Specjalizuje się w rozwiązaniach nietypowych, wykonując także produkty w niestandardowych rozmiarach.

 

Richd. Anders Polska (5)

~Kamil

2019-12-13 12:06:49

Adres IP:

*.*.*.111

Producent z doświadczeniem

ocena

5
Arkadiusz

2019-12-11 20:14:09

Adres IP:

*.*.*.97

Kantówki bardzo dobrej jakości. Polecam.

ocena

5
~Jakub

2019-10-21 10:30:30

Adres IP:

*.*.*.111

Płyty klejone od Rich.anders są wysokiej jakości. Polecam firmę.

ocena

5
Henryk

2018-10-20 16:44:08

Adres IP:

*.*.*.71

Dobrze robi się z nimi interesy. Specjaliści.

ocena

5
Informacje o Richd. Anders Polska

2018-06-09 18:09:47

Adres IP:

*.*.*.159

Czy polecasz pracodawcę Richd. Anders Polska? Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek wspomnienia powiązane z tym pracodawcą? Z chęcią poznamy opinie od obecnych pracowników. Jeżeli więc posiadasz z tym pracodawcą jakiekolwiek wspomnienia, napisz kilka słów.

Inne firmy

Reas Garden


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Softnetium - content marketing

Goździkowa 14 A/4
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Kancelaria Prawnicza Andrzej Skorniewski radca prawby

Solidarności
00-145 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Jak byś ocenił współpracę z Siwy Jaroslaw Uslugi Transportowe? Czy ktoś ma jakiekolwiek wspomnienia powiązane z tym pracodawcą? Z chęcią...

Informacje o Siwy Jaroslaw Uslugi Transportowe

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Jak byś ocenił współpracę z Exaco Maciej Krasuski? Czy ktoś ma jakiekolwiek wspomnienia powiązane z przedsiębiorstwem? Z chęcią...

Informacje o Exaco Maciej Krasuski

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Jak byś ocenił współpracę z Thisplay Uslugi Komputerowe Beata Rózanska? Czy ktoś ma jakieś wspomnienia powiązane z tą firmą? Chętnie...

Informacje o Thisplay Uslugi Komputerowe Beata Rózanska

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Wasiak okna dachowe Podkarpacie

Załęska 82
35-322 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Salon mody ślubnej IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
MasterPack producent opakowań z tektury falistej

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Czym jest intranet?

Czym jest intranet?

Testy fotelików dla dzieci vs Smart Kid Belt

Testy fotelików dla dzieci vs Smart Kid Belt