LEMAR producent tuneli foliowych

Al. Gen. L.Okulickiego 16,
35-206 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Polska firma Lemar działa w branży od 1980 roku i należy do ścisłego grona liderów w branży. Przedsiębiorstwo skupia działalność na wytwarzaniu szerokiej gamy produktów przeznaczonych do użytku na działkach i w ogrodach. Są to w szczególności folie ogrodnicze, tunele foliowe, kształtki i rury tunelowe, taśmy klejące, pergole czy też elementy do gospodarowania wodą deszczową. Lemar to firma o bogatym doświadczeniu na rynku. Dzięki znajomości potrzeb klientów oraz zmieniającym się trendom, firma nieustannie udoskonala swoje produkty, zapewniając sobie konkurencyjność.

Lemar to przede wszystkim wysokogatunkowe tunele foliowe. Produkty przeznaczone są do stosowania przy uprawach roślin ozdobnych oraz warzyw i owoców, które nie mogłyby się rozwijać w panującym u nas klimacie. Tunel zapewnia uprawie zabezpieczenie przed deszczem, śniegiem, słońcem, gradem oraz wiatrem. Produkt składa się ze stelaża z rurek wykonanych z polichlorku winylu oraz folii zapewniającej odpowiedni dopływ światła i właściwą termoizolację. Tunel pomoże stworzyć ekologiczną uprawę i zagwarantuje idealne warunki do tego, by plony można było zebrać wcześniej, a owoce były smaczne i dorodne. Lemar oferuje klientom szeroką gamę wspomnianych tuneli foliowych. Producent tworzy produkty o rozmaitych formach i wymiarach, co znacznie ułatwia wybór tunelu odpowiednio dopasowanego do wielkości działki oraz hodowli. Lemar to marka posiadająca doświadczenie i renomę. Firma jest jedną z wiodących na polskim rynku i kieruje swoją ofertę do wszystkich miłośników ogrodnictwa, ceniących produkty wysokogatunkowe i które posłużą w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.

 

Przedsiębiorstwo Zakład Tworzyw Sztucznych LEMAR istnieje na rynku tworzyw sztucznych ponad 40 lat.  Firma wytwarza doskonałej jakości wyrobów wykonanych z tworzyw sztucznych takich jak: tunele foliowe, folie ogrodnicze, rury oraz kształtki drenarskie i kanalizacyjne. Tunele foliowe - ogrodowe Polski Producent kładzie duży nacisk co do jakości swoich wyrobów. Systematycznie udoskonala proces produkcji, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Wszystkie produkty są wykonane według najwyższych standardów i posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty. Wykorzystanie ich jest bezpieczne i ekologiczne. Firma  Tunele foliowe - ogrodowe Polski Producent   funkcjonuje w pełnej świadomości, jaką jest konieczność ochrony środowiska naturalnego. Odpady generowane w procesie produkcji są wtórnie przetwarzane oraz wykorzystywane i służą do wykonywania solidnych tuneli foliowych. Wykorzystanie produktów firmy  Tunele Foliowe LEMAR   tworzy idealne możliwości do kultywacji warzyw i owoców na państwa działkach.

Może Cie zainteresują inne internetowe wizytówki Tunele Foliowe:Wszystkie części tuneli foliowych produkowane są w Polsce. Posiadają pełną gwarancje jak i możliwość zakupu akcesoriów i części zamiennych. Dlatego też w przypadku defektu można bez problemu zreperować produkt bez potrzeby wymieniania go na nowy. Stelaż tunelu PVC stworzony jest z pełnowartościowego polichlorku winylu odpornego na korozję. Konstrukcja tuneli PVC stworzona jest z rurek PCV o przekroju Ø 32 mm oraz tworzywa sztucznego. Wszystkie komponenty są produkowane przez firmę w Rzeszowie. Dla wszystkich klientów kupujących tunele foliowe - ogrodowe na stronie www.tunelefoliowe.pl wysyłka jest gratis. Do każdego zakupionego tunelu foliowego dołączona jest instrukcja obsługi wykonana w prosty i przejrzysty sposób. Produkty firmy  Tunele Foliowe   znajdziecie na stronie internetowej tunelefoliowe.pl  oraz sklepach stacjonarnych sieci PSB Mrówka.

Baza artykułów dla zewnętrznych serwisów online:


Wszystkich zainteresowanych produktami firmy LEMAR Tunele Foliowe zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. 40 lat doświadczenia na rynku i nieustanne doskonalenie produktów sprawiło, że Polski Producent Tuneli Ogrodowych LEMAR cieszy się ogromnym uznaniem i stale poszerza grono zadowolonych klientów.

LEMAR producent tuneli foliowych (1)

Ewelina

2023-07-31 09:44:50

Adres IP:

*.*.*.46

To naprawdę trwałe i funkcjonalne tunele foliowe. Polecam każdemu ogrodnikowi!

ocena

5

Inne firmy

Poppy Makki Sun

Trzciana 73A
36-071 Trzciana

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Agencja SEO/SEM Technetium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Akcesoria.meble.pl

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Jak byś ocenił współpracę z Uzdowska Anetta Uslugi Komputerowe? Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek doświadczenia związane z tą firmą? Chętnie...

Informacje o Uzdowska Anetta Uslugi Komputerowe

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Czy polecasz pracodawcę Klimaszewski Ryszard Zaklad Remontowo-Budowlany? Czy ktoś ma jakiekolwiek wspomnienia związane z tą firmą? Z...

Informacje o Klimaszewski Ryszard Zaklad Remontowo-Budowlany

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Jakim pracodawcą jest Brzoza Posrednictwo Finansowe Iwona Brzozowska? Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje związane z miejscem...

Informacje o Brzoza Posrednictwo Finansowe Iwona Brzozowska

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Internet Rzeszów d-com.pl

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Prawo Podatkowe Rzeszów Kancelaria Whiteberg

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meble Blue King Sp. z o.o.

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Obozy jeździeckie dla miłośników koni

Obozy jeździeckie dla miłośników koni

Mosiężne oświetlenie — rodzaje

Mosiężne oświetlenie — rodzaje

Maliny, czyli zdrowy i smaczny owoc!

Maliny, czyli zdrowy i smaczny owoc!