Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-309 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Kołodziejczykowie to gabinet stomatologiczny który od ponad 25 lat istnieje na rynku dentystycznym. To rodzinny gabinet z miłą przyjazną atmosferą.

Oferowane są w nim profesjonalne usługi dentystyczne takie jak stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka, leczenie kanałowe, czy wybielanie zębów. w ramach stomatologi zachowawczej pacjenci mogą skorzystać z leczenia próchnicy zębów, rekonstrukcji mocno zniszczonych koron zębowych, leczenia endodontycznego, wybielania zębów żywych i martwych, likwidacji diastem międzyzębowych, jak również profesjonalnego usuwania złogów nazębnych , piaskowania szkliwa oraz lakowania i lakierowania czyli profilaktyki próchnicy. ortodoncja wykonywana jest przez dr Dorotę Kołodziejczak - dentysta Rzeszów, która jest specjalistą II stopnia w tej dziedzinie.
Warto wspomnieć także o protetyce, która w tym gabinecie wykonywana jest przy współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi dzięki którym jest możliwe wykonanie najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne. Niewątpliwą zaletą są elastyczne godziny pracy gabinetu dzięki czemu pacjenci mogą umawiać się w dogodnym dla nich czasie.
Możliwe jest umówienie się na wizytę także w sobotę co jest bardzo dużym udogodnieniem dla osób, które ze względów zawodowych lub innych nie mogą przyjść na wizytę w tygodniu. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie najlepszych efektów. Dobrym przykładem jest leczenie kanałowe, które w tym gabinecie odbywa się z użyciem mikroskopu umożliwiającego wykrycie anomalii rozwojowych zębów występujących w 70 % przypadków. Klinika może poszczycić się wieloma osiągnięciami a tym samym zadowoleniem pacjentów którzy chętnie polecają to miejsce swojej rodzinie i przyjaciołom.

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie (2)

~Ewa

2019-06-14 10:42:25

Adres IP:

*.*.*.111

Jestem stałą pacjentką gabinetu i szczerze polecam to miejsce ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

ocena

5
Informacje o Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie

2018-06-12 18:21:32

Adres IP:

*.*.*.119

Jakim pracodawcą jest Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie? Czy ktokolwiek ma jakieś informacje związane z miejscem zatrudnienia? Chętnie poznamy opinie od obecnych pracowników. Jeśli więc masz z tą firmą jakiekolwiek doświadczenia, wymień się nimi na naszej stronie.

Inne firmy

DMD Tonery

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
LINEA Hotelowe odkurzacze

Pogwizdów Nowy 662 k.Rzeszowa
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Werbatrans

Zbrowskiego
26_600 Radom

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Jak byś ocenił współpracę z Krystian Kalinowski "Trans-Bruk"? Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje związane z miejscem...

Informacje o Krystian Kalinowski "Trans-Bruk"

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Czy polecasz pracodawcę Szkondziak Krzysztof Uslugi Projektowe? Czy ktoś ma jakieś wspomnienia powiązane z przedsiębiorstwem? Chętnie...

Informacje o Szkondziak Krzysztof Uslugi Projektowe

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Jak byś ocenił współpracę z Karo Zarzadzanie Nieruchomosciami Katarzyna Romanczyk? Czy ktokolwiek ma jakieś doświadczenia powiązane z...

Informacje o Karo Zarzadzanie Nieruchomosciami Katarzyna Romanczyk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Wydać Książkę

Grzybowska 85c
00-844 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
TDF - Kredyty dla firm

Langiewicza 23
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meble Resmar - Wygodne narożniki

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Fotowoltaiczne zabudowy, zadaszenia tarasów oraz parkingów — Carport

Fotowoltaiczne zabudowy, zadaszenia tarasów oraz parkingów — Carport

Chirurgiczne leczenie otyłości - pierwszy ośrodek na Podkarpaciu

Chirurgiczne leczenie otyłości - pierwszy ośrodek na Podkarpaciu

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej