BON Forum firma sprzątająca Rzeszów

Jazowa 28A,
35-326 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Biuro Obsługi Nieruchomości "Forum" jest firmą oferującą usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami. Jej początki sięgają 2009 roku. Przez lata działalności i współpracowania z różnym klientami zdążyła ona nabyć wiedzę i doświadczenie potrzebne do świadczenia wysokiej jakości działań.

Stale podnosi kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu są oni w stanie służyć fachową poradą w każdej kwestii. Świadoma konkurencji na rynku oferuje przystępne ceny i zawsze stara się je negocjować. Działa na terenie Rzeszowa - firma sprzątająca Rzeszów.
W zakres usług BON "Forum" wchodzi administracja i zarządzanie nieruchomościami. Stara się ona jak najlepiej wyręczyć właścicieli obiektów, co pozwala im na zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, stara się utworzyć jak najbardziej odpowiadający mu plan zarządzania i go konsekwentnie realizować.
W jego ramach oferuje prowadzenie bieżącej dokumentacji technicznej budynku, koordynowanie przeglądów technicznych czy pomoc w pozyskiwaniu najemców.
Podejmuje też współprace ze Wspólnotami Mieszkaniowymi, które wspiera zarówno w procesie tworzenia, jak i na początku działalności. Jest w stanie reprezentować je przed organami administracji państwowej, pomóc w opracowywaniu wzorów aktów prawnych oraz organizować zebrania Wspólnoty. Innymi usługami, które firma proponuje, są te z obszaru utrzymania czystości. W jej ramach sprząta wnętrza biur, galerii handlowych czy hal produkcyjnych, porządkuje tereny im przyległe oraz zajmuje się porządkami pobudowlanymi. Dodatkowo posiada też uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, które ułatwiają właścicielom obiektów dążenie do lepszej efektywności energetycznej i tym samym obniżenia kosztów zużycia energii.

BON Forum firma sprzątająca Rzeszów (0)

Inne firmy

Hotel w Jarosławiu Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Agencja interaktywna Technetium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
MaxtonDesign

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Jakim pracodawcą jest Kusznierewicz Agata Projektowanie Ogrodów? Czy ktoś ma jakieś informacje związane z tą firmą? Z chęcią przeczytamy...

Informacje o Kusznierewicz Agata Projektowanie Ogrodów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Jakim pracodawcą jest Prus Lukasz Posrednictwo Ubezpieczeniowe? Czy ktoś ma jakieś wspomnienia związane z tą firmą? Z chęcią przeczytamy...

Informacje o Prus Lukasz Posrednictwo Ubezpieczeniowe

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Czy polecasz pracodawcę Wierzbicki Zygmunt Firma Handlowo-Uslugowa? Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek doświadczenia powiązane z...

Informacje o Wierzbicki Zygmunt Firma Handlowo-Uslugowa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Internet Rzeszów d-com.pl

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Prawo Podatkowe Rzeszów Kancelaria Whiteberg

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meble Blue King Sp. z o.o.

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Obozy jeździeckie dla miłośników koni

Obozy jeździeckie dla miłośników koni

Mosiężne oświetlenie — rodzaje

Mosiężne oświetlenie — rodzaje

Maliny, czyli zdrowy i smaczny owoc!

Maliny, czyli zdrowy i smaczny owoc!