Obozy jeździeckie dla miłośników koni

Obozy jeździeckie dla miłośników koni

Obozy jeździeckie w Siedlisku Janczar to świetna propozycja dla wszystkich miłośników koni, którzy ukończyli już dziesiąty rok życia. Dzieci i młodzież mogą liczyć zarówno na naukę jazdy konnej od podstaw, jak i rozwijanie posiadanych już umiejętności. Obozy są bowiem dedykowane grupom odznaczającym się różnym stopniem zaawansowania lub w ramach jednego obozu istnieje podział na grupy względem posiadanych umiejętności jeździeckich. Każde dziecko może więc uczyć się od zera lub doskonalić podczas dostosowanych do jego potrzeb i umiejętności zajęć. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów.

 

Oferta ośrodka

Siedlisko Janczar zyskało dużą popularność między innymi dzięki dobremu dojazdowi i towarzystwu tzw. "Małych Bieszczad". Walory przyrodnicze sprzyjają nie tylko spokojnemu odpoczynkowi, ale też rozmaitym aktywnościom na łonie natury, w tym pobytowi w stadninie Janczar. Uczestnicy obozów jeździeckich mogą liczyć na przyjemne i dobrze wyposażone pokoje, wyżywienie i oczywiście stałą opiekę, dzięki czemu pobyt będzie nie tylko udany, ale też bezpieczny.

 

Zajęcia jeździeckie

Podczas obozów jeździeckich najważniejsze dla wszystkich dzieci są zajęcia jeździeckie i różnego rodzaju aktywności związane z tematyką oraz obecnością koni. Sposób prowadzenia zajęć i atrakcje w tym zakresie zależne są od stopnia zaawansowania uczestników obozu. Każdy z nich może jednak liczyć na ekscytujące atrakcje i niezapomniane wrażenia.

 

Pozostałe atrakcje

Każdy z turnusów ma także do zaoferowania inne atrakcje, które urozmaicą spędzony czas i pozwolą na poszerzenie horyzontów dzieci oraz młodzieży. Należą do nich miedzy innymi: różnego rodzaju konkursy i zawody, różnorodne warsztaty (np. pieczenia chleba i wykonywania kul do kąpieli), taneczne dyskoteki i najbardziej wyczekiwane podczas każdego obozu chrzciny. Dzieci w każdym wieku z pewnością nie będą się nudzić, decydując się na turnus jeździecki w Siedlisku Janczar. Dużym plusem obiektu jest również możliwość skorzystania z dóbr zaplecza rekreacyjno-sportowego i terenu pięknego ogrodu.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty organizowanych aktualnie obozów jeździeckich są dostępne na stronie internetowej Siedliska.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Serwis elektronarzędzi Mikron

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Tonery Rzeszów - firma DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Hotel w Jarosławiu Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Nowoczesny marketing medyczny — baza wiedzy

Nowoczesny marketing medyczny — baza wiedzy

Pożyczka na zakup nieruchomości dla firm - jak z niej skorzystać?

Pożyczka na zakup nieruchomości dla firm - jak z niej skorzystać?

Obozy jeździeckie dla miłośników koni

Obozy jeździeckie dla miłośników koni