Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej

Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej to nie tylko problem estetyczny, ale także zdrowotny. Sprawia, że nasza kondycja fizyczna ulega pogorszeniu, a także może stanowić przyczynę wielu różnych schorzeń. Jeżeli tkanki jest naprawdę dużo, dieta i ćwiczenia mogą nie wystarczyć. Wówczas warto zastanowić się nad wyborem jednego z zabiegów wyszczuplających, które w krótkim czasie pozwalają zgubić kilka centymetrów, a także pozytywnie wpłynąć na stan naszej skóry.


Jedną z najbardziej znanych metod wykorzystywanych w tym celu jest kriolipoliza. Klinika medycyny estetycznej Dr Parda w swojej ofercie posiada  zabieg kriolipolizy w Piasecznie. Polega ona na zassaniu wybranego obszaru ciała za pomocą specjalnej głowicy, która następnie schładza go na trzydzieści minut do godziny. W związku z dużą wrażliwością tkanek tłuszczowych na niską temperaturę, komórki po jakimś czasie obumierają. Tłuszcz przedostaje się wtedy do krwiobiegu, a następnie jest metabolizowany. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Innym przykładem metody mającej na celu redukcję tkanki tłuszczowej jest karboksyterapia, która nie tylko pomaga schudnąć, ale także ujędrnia skórę i pomaga skutecznie pozbyć się rozstępów. Polega ona na podawaniu podskórnie dwutlenku węgla, który powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz lepsze dotlenienie tkanek. Następnie zmienia się on w kwas węglowy, który sprawia, że komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi. W czasie zabiegu może występować niewielki dyskomfort, jednak jest to metoda mało inwazyjna. Chcąc uzyskać jak najbardziej spektakularne rezultaty, należy poddać się serii od sześciu do dziesięciu zabiegów. Istnieje także możliwość skorzystania z metody Ultracontour, która stanowi połączenie ultradźwięków oraz drenażu limfatycznego, dzięki czemu osiągany efekt jest o wiele bardziej spektakularny, niż w przypadku wykonywania obu zabiegów osobno. Pierwsze efekty widoczne są już po trzeciej wizycie, jednak w celu uzyskania długotrwałych rezultatów warto poddać się serii sześciu zabiegów w odstępach od siedmiu do dziesięciu dni.


Dzięki dostępności różnych opcji każdy ma możliwość dobrania odpowiedniego dla swoich potrzeb i oczekiwań zabiegu. Na korzyść metod działa również fakt, że są one nieinwazyjne i w większości całkowicie bezbolesne, przy czym efekty osiągane po zabiegu kriolipolizy są dosyć długotrwałe. Co więcej, zabiegi nie wymagają rekonwalescencji, dzięki czemu można od razu po ich przeprowadzeniu powrócić do swojej codziennej aktywności.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Meble z Włoch Rad-Pol

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5
Łaciak meble do ogrodu


Średnia Ocena

5/5
M. Wojciechowska i Wspólnicy - Radca prawny Rzeszów

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Na jakie ogrodzenie warto się zdecydować?

Na jakie ogrodzenie warto się zdecydować?

Wyposażenie cukiernicze - jak wybrac najlepszą ofertę?

Wyposażenie cukiernicze - jak wybrac najlepszą ofertę?

Fotowoltaiczne zabudowy, zadaszenia tarasów oraz parkingów — Carport

Fotowoltaiczne zabudowy, zadaszenia tarasów oraz parkingów — Carport