Mosiężne oświetlenie — rodzaje

Mosiężne oświetlenie — rodzaje

Mosiężne oświetlenie znowu wraca do łask! Z pewnością jest to świetna alternatywa do oświetlenia wykonanego ze szczotkowanej stali czy stali chromowanej, a także wszechogarniającego koloru srebrnego, który wizualnie ochładza wnętrze. Projektanci coraz częściej decydują się na oświetlenie wykonane z mosiądzu, który wizualnie ociepli pomieszczenie oraz wprowadzi do niego przytulną atmosferę. Jakie są najchętniej wybierane rodzaje oświetlenia mosiężnego?

Żyrandole z mosiężnym akcentem
Dużą popularnością wśród miłośników klasycznych, ale również nowoczesnych rozwiązań cieszą się żyrandole mosiężne, które odznaczają się prostymi, gładkimi i miękkimi liniami, a w niektórych przypadkach estetycznymi ryflowaniami, dzięki którym nikt nie przejdzie obok wspomnianych żyrandoli obojętnie! W ofercie sklepów meblowych dostępne są również nieco bardziej odważne wzory żyrandoli z estetycznymi ornamentami i zdobieniami. Dość ciekawą aranżację wnętrza salonu czy sypialni będą stanowić żyrandole mosiężne z witrażowymi kloszami.

Nowoczesne plafony
Plafony w mosiężnym wykończeniu będą idealnym uzupełnieniem niskich pomieszczeń, jak również korytarzy i holu. Plafony zazwyczaj są wyposażone w mosiężne obramowania i elementy mocujące, które grają pierwsze skrzypce we wspomnianej aranżacji. Jeżeli mamy możliwość zamontowania, warto zdecydować się na plafony umieszczone na niewielkich nóżkach ozdobnych, które dodadzą niesamowitego charakteru aranżowanemu wnętrzu.

Lampa podłogowa do salonu
W salonie nie może zabraknąć kącika czytelniczego, w którym będziemy mogli się w pełni zrelaksować i oddać czytaniu fascynujących książek. Podłoga bywa często pomijana w aranżacji wnętrz, jednakże stanowi ona niezwykle ważny element wystroju każdego wnętrza. Stojące lampy mosiężne zdobione estetycznymi ornamentami i otwartymi kloszami będą efektownie prezentować się ustawione przy fotelu w ciemnym kącie pomieszczenia. Takie lampy podłogowe subtelnie rozjaśnią przestrzeń i wprowadzą do niej niepowtarzalną stylistykę.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Serwis elektronarzędzi Mikron

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Tonery Rzeszów - firma DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Hotel w Jarosławiu Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Komu zlecić organizację pogrzebu?

Komu zlecić organizację pogrzebu?

Co warto wiedzieć o Squashu?

Co warto wiedzieć o Squashu?

Fotowoltaiczne zabudowy, zadaszenia tarasów oraz parkingów — Carport

Fotowoltaiczne zabudowy, zadaszenia tarasów oraz parkingów — Carport