Jak wygląda leasing maszyn czyszczących?

Jak wygląda leasing maszyn czyszczących?

Utrzymanie czystości i odpowiedniej higieny w biurowcach, budynkach firmowych, a nawet w galeriach handlowych czy magazynach jest zależne przede wszystkim od sprzętu jakim dysponuje firma sprzątająca. Zastanawiasz się, czy leasing jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie? Zobacz, na czym polega leasing maszyn czyszczących i czy warto w niego inwestować!

Zakup sprzętu, wynajem czy leasing?
Leasing maszyn czyszczących to jeden z dogodnych sposobów finansowania swoich zakupów przez klientów, którzy nie muszą od razu kupować urządzenia czy go wynajmować, lecz mogą wybrać usługę leasingu, co oznacza, że na początku wpłacasz wkład własny, a resztę kwoty urządzenia czyszczącego spłacasz w miesięcznych ratach. Po wybranym okresie spłaty możesz wykupić maszynę na własność za niewielką cenę. Warto wiedzieć, że każda opłata leasingowa jest uznawana za koszt przychodu, dzięki czemu można od niej odliczyć VAT, co umożliwi płacenie mniejszych podatków. Najczęściej leasingowane są urządzenia już od 1 tysiąca złotych netto. W firmie Linea to najchętniej leasingowanych urządzeń można zaliczyć: odkurzacze piorące, zamiatarki, szorowarki czy urządzenia do czyszczenia parowego.

Jak skorzystać z możliwości leasingu?
Aby skorzystać z usługi leasingu maszyn czyszczących, nie musisz nawet wychodzić z biura! Weryfikacja coraz częściej odbywa się online z wykorzystaniem odpowiednich aplikacji, dzięki czemu na spokojnie możesz wybrać interesujące Cię urządzenia sprzątające, sprawdzić ofertę leasingową dotyczącą wybranych maszyn czyszczących i załatwić wszelkie niezbędne formalności jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie ze wspomnianej oferty. Zaletą załatwiania formalności online jest możliwość skorzystania z niej w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu — cała procedura odbywa się błyskawicznie bez zbędnych wniosków i dokumentów. Dzięki leasingowi każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość wpisania opłat w koszty firmy.

Opinie (4)

Wiktorr

2021-12-21 14:11:28

Adres IP:

*.*.*.49

to się opłaca!
Kamma

2021-12-16 20:07:16

Adres IP:

*.*.*.61

Świetna opcja, polecam.
Zuza

2021-06-04 17:38:40

Adres IP:

*.*.*.99

Bardzo interesujący artykuł.
Damian

2020-10-09 22:08:25

Adres IP:

*.*.*.78

Polecam leasing z firmy Linea.

Zobacz firmy

Serwis elektronarzędzi Mikron

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Tonery Rzeszów - firma DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Hotel w Jarosławiu Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Chirurgiczne leczenie otyłości - pierwszy ośrodek na Podkarpaciu

Chirurgiczne leczenie otyłości - pierwszy ośrodek na Podkarpaciu

Jak wybrać idealny piec cukierniczy?

Jak wybrać idealny piec cukierniczy?

Komu zlecić organizację pogrzebu?

Komu zlecić organizację pogrzebu?