Czym jest intranet?

Czym jest intranet?

Intranet jest rozwiązaniem, które ma zastosowanie zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach i korporacjach. Platforma przeznaczona jest dla użytkowników biznesowych oraz jednostek administracji publicznej. Głównym zadaniem intranetu jest organizacja obiegu dokumentów, optymalizacja współpracy między personelem oraz polepszenie systemu przepływu informacji między działami. System ma także zastosowanie w monitorowaniu urlopów oraz kontroli czasu zatrudnionych. Platforma pozwala także efektywnie zarządzać zasobami firmy, a w rezultacie poprawić produktywność personelu.

Argonium jest profesjonalną i nowoczesną agencją, która oferuje swój autorski intranet http://www.argonium.pl/strony-internetowe/intranet.html . Usługa zapewnia niezawodność oraz optymalizację pracy firmy. Co więcej, platforma może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań konkretnych klientów.
Argonium proponuje m.in. systemy ERP i CMS. Ich ogromną zaletą jest to, że można obsługiwać je ze zwykłej przeglądarki, tak jak tradycyjną stronę internetową. Aby dodatkowo ułatwić użytkownikom korzystanie z intranetu, systemy mogą być wyświetlane także na urządzeniach mobilnych. Każda z osób administrujących CMS i ERP posiadają indywidualne hasła i loginy.

Jakie czynności usprawnia intranet?
Z platformy warto skorzystać po to, aby zapewnić prawidłowy obieg dokumentów internetowych. Dzięki temu można uniknąć ryzyka zgubienia dokumentacji, a także mieć pewność, że pisma trafią do adresatów. Systemy znacznie ułatwiają kontrolę czasu pracy, urlopów oraz ułatwiają prowadzenie ewidencji personelu. Ponadto, intranet wspomaga płynność wewnętrznych informacji i oraz ułatwia ich aktualizację.
CRM proponowany przez Argonium daje możliwość wglądu do listy klientów czy historii przeprowadzonych transakcji. Platforma ma także pozytywny wpływ na optymalizację procesu składania zamówień wewnętrznych. Co więcej, wprowadzenie intranetu to także dobry krok wizerunkowy, dzięki któremu przedsiębiorstwo stanie się bardziej profesjonalne i lepiej zorganizowane w oczach zatrudnionego personelu.
Intranet jest nowoczesnym systemem, który można w pełni dostosować do potrzeb przedsiębiorstwa. System pochodzący od Argonium może posiadać różne moduły i każdy z klientów ma wpływ na to, to znajdzie się w jego intranecie. Nasi specjaliści zawsze pomocą doradzą wybór funkcji, które sprawdzą się w przypadku Twojej firmy.

Jakie moduły mogą znaleźć się w takim systemie?
Najczęściej wybierane są: informacje i zarządzanie, generowanie dokumentów i ofert, zarządzanie fakturami, magazynami oraz klientami, urlopy czy faktury on-line.
Podsumowując - wybór odpowiedniego intranetu jest inwestycją, która w krótkim czasie przyniesie wiele korzyści. System pomoże wydobyć pełen potencjał pracowników i znacząco usprawni pracę firmy. Oferowany przez Argonium intranet to wsparcie dla codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa.
Pozwala realizować zadania według ustalonego grafiku. Dzięki temu możliwe jest też dopasowanie sieci wewnętrznych tak, by w pełni nadzorować obieg dokumentów, rozdzielanie dokumentów oraz kontrolę przez pracą całej firmy. Intranet bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku dużej korporacji, jak i kilkuosobowej firmy. W Argonium tworzymy intranet przeznaczony do użytku w prywatnych firmach oraz instytucjach oraz urzędach. Jeśli zależy Ci na łatwym w obsłudze intranecie, całkowicie dostosowanym do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, zapraszamy do skorzystania z usług agencji Argonium.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Hotel w Jarosławiu Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Łaciak meble do ogrodu


Średnia Ocena

5/5
Siedlisko Janczar - turystyka, rekreacja, imprezy okolicznościowe

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Testy fotelików dla dzieci vs Smart Kid Belt

Testy fotelików dla dzieci vs Smart Kid Belt

Czym jest intranet?

Czym jest intranet?

Komu zlecić organizację pogrzebu?

Komu zlecić organizację pogrzebu?